ZIMNÍ TEAMBUILDING

Petr Hlubuček

ZIMNÍ TEAMBUILDING BEZ LYŽOVÁNÍ

Program: silný společný zážitek
Termín:  zimní prostředí, hory
Cíl akce:  pocit sounáležitosti, odměna, silný společný zážitek, dobrodružný  a překvapivý program, jaký si účastníci sami nezařídí, zajímavý zimní program bez nutnosti lyžování nebo větší fyzické zátěže
Počet účastníků: od 15 do 50 účastníků
Lokalita:  Čechy

 

 

Zimní programy či teambuildingy jsou velmi atraktivní tím, že zpravidla nabízejí neobvyklé, zážitky, nebo aktivity o kterých jste slyšeli a znáte je, ale doposud jste si je nikdy nevyzkoušeli na vlastní kůži.  Vůbec nevadí, že mnozí z vás třeba nelyžují, často volíme zimní aktivity a lyže si s sebou nebereme. Už samotné zimní prostředí a a fakt, že jste se svým týmem a přitom nepracujete, je také zážitek!  Při realizaci programů také pamatujeme na fyzickou výbavu jednotlivých účastníků, která může být velmi rozdílná. V takovém případě je program volený variantně.

A co můžete například očekávat ? Výlety na sněžnicích do zasněžených míst do míst kam se bez sněžnic nedostanete. Ukázka musheringu a jízdy na saních za psím spřežení. Připravíme vám strategickou hru, jejíž součástí je painballu na sněhu.. Nabídneme vám velmi realistickou modelovou situaci záchranné akce na lavinovém svahu s horskou službou, když namodelujeme důsledky pádu laviny a zasypání několika lidí… 

Večer vás potom bude očekávat příjemné wellness, společně si vychutnáte gurmánskou večeři spojenou i s kreativní degustací skvělého vína. 

 

NEOBVYKLÉ LYŽOVÁNÍ SE SVÝM TÝMEM

Program: silný společný zážitek
Termín:  zimní prostředí, hory
Cíl akce:  firemní hory s neobvyklým lyžováním, týmový program jaký si účastníci sami nezařídí
Počet účastníků: od 15 do 50 účastníků
Lokalita:  Čechy, Rakousko

 

 

Program, který má z cíl posílit pocit sounáležitosti se svým týmem a ke své firmě. Umíme na horách nabídnout neobvyklý program, kterým mohou být vedle klasických sjezdovek  i nové formy lyžování, než známe, nebo jste zatím zažili.  Takovým příkladem je třeba skialpové lyžování, kdy stoupáte na tuleních pásech a následně sjíždíte svahy s panensky neporušeným sněhem.  Umíme připravit závody v biatlonu s laserovými puškami, nebo pro ty, kdo si troufnou, nabídneme horolezeckou aktivity ledolezení. Na mačkách a se dvěma cepíny vystupujeme s bezpečným horním jištěním po ledu. Večer vás potom samozřejmě čeká skvělá společná skvělá večeře a také wellness a sauny.  Už rozumím, co znamená opravdový zimní teambuilding.