NAŠI LEKTOŘI

 • Filip Lepier

  Lektor

  Filip Lepier

  Lektor, mentor a kouč působící v oblasti rozvojI HR. Od roku 2007 pracoval pro významnou konzultantskou společnost a od této doby se intenzivně věnuje zejména rozvoji managementu velkých nadnárodních firem, poradenství v oblasti nastavování vnitrofiremních procesů zaměřených na zvyšování motivace zaměstnanců.
  Mnoho let pracoval na manažerské pozici a od roku 2012 zastával pozici výkonného ředitele v nadnárodní konzultantské společnosti. V roce 2014 se stal partnerem a spolumajitelem československé konzultantské společnosti McGuffin s.r.o. Má bohaté zkušenosti jako lektor, kouč a mentor a specializuje se na témata zvyšování výkonnosti zaměstnanců a jejich motivaci, zejména pomocí zavádění vnitrofiremních rozvojových a hodnotících procesů, včetně výzkumu a vývoje inovativních metod v HR. Má také bohaté zkušenosti jako facilitátor.

 • Ing. Jiří George Konečný

  Herec, lektor a kouč. Vystudoval elektrofakultu a také dálkově absolvoval čtyři semestry na UJAKu – vzdělávání dospělých. Pochází z Plzně, kde hraje divadlo s profesionálními herci a v posledních letech se věnuje improvizačnímu divadlu. Prvky z Impra jsou součástí jeho vzdělávacích i teambuildingových programů.
  Pracoval jako IT Projektový Manažer v bance, následně po dva roky zastával pozici personalisty a dva roky pracoval u mobilního operátora jako obchodník. Má výbornou znalost firemního prostředí, bohatou manažerskou zkušenost a jeho silnou stránkou je rovněž komunikace, kde profituje ze svých divadelních rolí. Jeho tématy je zejména: Mindfulness, Firemní komunikace, Improvizace

 • Ing. Petr Hlubuček

  Vystudoval geodézii a kartografii. V roce 1990 spoluzaložil a do roku 2005 vytvářel koncepci a podílel se na řízení významné cestovní kanceláře Adventura s.r.o., jejímž spolumajitelem a členem správní rady je dodnes.

  Vedl expediční zájezdy na Bajkal, do Austrálie, Afriky, Kanady, Mexika, USA, Indonésie, Myanmaru, na Srí Lanku, na Nový Zéland a do mnoha dalších zemí.

  V roce 1996 založil a následně až do roku 2005 řídil firmu Adventura Teambuilding s.r.o.,  která svou nabídkou mířila do firemního prostředí. Později se tato firma transformovala na Inspira s.r.o.

  V roce 2010 ukončil pětiletý sebezkušenostní psychoterapeutický výcvik SUR. V roce 2013 ukončil koučovací výcvik u Radvana Bahboucha. Jeho silnou stránkou je hluboká znalost firemního prostředí, cit pro práci s lidmi a propojení manažerských a cestovatelských zkušeností.

  Má rád svoje čtyři děti, tolerantní ženu a pořád má neutuchající lásku k cestování. Celý život si připadá jako na expedici.

 • ing. Petr Jindrák

 • Jaromír Boubal

  Pedagog, dlouholetý lektor vzdělávacích programů a sportovní instruktor

  Studoval pedagogiku a již 16 let se věnuje firemnímu vzdělávání. Jeho nejčastější témata patří komunikace, týmová spolupráce, leadership a nejčastěji pracuje formou vzdělávání se zážitkem.  Velmi rád uvádí strategické hry. Mezi jeho klienty patří společnosti Microsoft, Nestlé, Škofin, Eurowag, ČSOB a mnoho dalších…

   

 • Martin Vasquez, Ph.D.

  Facilitátor, lektor a mentor v oblasti komunikace​

  Jeho tréninky od roku 2003 prošlo přes 16 500 účastníků z různých společností, jako například
  zaměstnanci České spořitelny, ČSOB, Vodafone, Nestlé, Heineken, Škoda Auto, Lego a
  dalších. Vedl řadu seminářů a workshopů i v zahraničí.
  Vroce 2013 založil Školu improvizace, kterou prošlo přes 600 absolventů. V nakladatelství Grada
  vydal knihy s názvy Buďte mistry improvizace a Trénink mistrů improvizace.

  ​Pravidelně přednáší na vysokých školách, jako jsou VŠE, FFUK, Metropolitní univerzita, VŠEM.
  Připravuje řečníky v rámci TEDx Prague na jejich vystoupení a sám také na TEDx Praha v roce
  2017 a 2019 vystoupil.

  V posledním roce plně přešel na online školení komunikace, remote spolupráce a inovačních
  workshopů. Odškolil 500+ hodin online workshopů a přednášek. V posledních měsících mentoruje v inovačním
  projektu Nakopni Prahu nebo připravuje české lékaře na online semináře a přednášky.

 • Mgr. Aleš Tureček

  Pedagog, dlouholetý lektor a také farmář

  Aleš vystudoval Rekreologii a pedagogiku volného času,  pracovně pobýval po studiích v USA, působil jako pedagog a instruktor Prázdninové školy Lipnice, průvodce do exotických zemí  a má za sebou dlouholetou lektorskou činnosti, kdy se zaměřuje zejména na komunikaci a leadership. V současné době působí jako lektor, kdy těží ze svých zkušeností, je členem rady města Ivančice a zároveň farmaří.

 • Mgr. Iva Moličová

  Vystudovala ekonomii a na vysoké škole se seznámila s divadelní improvizací. Pracovala v oblasti marketingu a public relations, kde si osvojila znalost firemního prostředí.
  Postupně zjišťovala, že ji divadelní improvizace a komunikace s lidmi naplňuje mnohem více, než role marketingového specialisty. Absolvovala desítky improvizačních a divadelních kurzů – prof. František Laurin, Ida Kelarová, Jana Machalíková, Yann van den Branden, Jstar Atlanta, Jacob Banigan a další
  Stala se uznávanou lektorkou v oblasti improvizace a komunikace. Její velkou předností je neutuchající energie, odvaha a odpovědnost s jakou vstupuje do nových projektů. Nabídka jejích témat firemního školení (autentické komunikace, komunikační statusy, sebevědomá prezentace, lektorské dovednosti a další) je propojená právě s výbornou schopností správně a rychle reagovat na vzniklé situace. Ostatně schopnost improvizace se zdá být v době neustálých změn a vývoje ve společnosti určitou „jistotou“.

 • Mgr. Ivana Balatá

  Lektor, terapeut, arteterapeut. Jejím moto zní: „pořád se učím“. Vystudovala arteterapii a pedagogiku volného času. Absolvovala výcvik v integrované psychoterapii (1200 hod).
  Pět let pracovala jako terapeut a arteterapeut v dětské léčebně a hodně pracovala s dětmi. V současné době pracuje jako terapeutka v o.p.s. Podané ruce a jejími každodenními tématy je respekt, kompetence, vztahy a osobní rozvoj.
  Ve firemním prostředí odvedla velký počet kurzů, které byly zaměřeny na týmový rozvoj, týmové procesy, rozvoj kompetencí, komunikace a jejím nejoblíbenějším tématem je práce se zpětnou vazbou.
  Neumí si představit život bez cestování, lidí kolem sebe, navazování nových vztahů kdekoliv ve světě a potřebuje silné zážitky.

 • PhDr. Andrea Hlubučková

  Psychoterapeutka, arteterapeutka a lektorka. Vystudovala psychologii na UK, absolvovala 5 letý terapeutický výcvik SUR. Od svých studií se věnuje arteterapii, komunikaci a psychoterapii.
  V současné době pracuje v soukromé praxi s jednotlivci i skupinami na osobním rozvoji a duševní pohodě. Provázím klienty od zmapování jejich situace přes náhled na ni až k novým výhledům a snům. Pracuji také s relaxačními a kreativními technikami.Jejími klienty jsou lidé s obtížemi psychického rázu. Lidé duševně zdraví, nemocní i tací, kteří se pohybují na pomyslné hraně. Dospělí i dospívající, lidé s poruchou pozornosti, místní i cizinci. Vždy nabízí podporu, respekt, porozumění a pomoc při hledání řešení.
  Ve firemním prostředí odvedla mnoho kurzů se zaměřením na komunikaci, týmovou spolupráci a kreativitu.
  Svoje vlastní „baterie“ si nejraději dobíjí na nejrůznějších cestách po světě, kam se často vydává se svou rodinou obytným autem. Plánuje ale také cestu do Indie, kam chce vyrazit sama.

 • PhDr. Jan Ženatý

  Seniorní lektor a konzultant, psycholog, skvělý řečník a trenér s psychologickým zázemím. Je certifikovaným lektorem Firewalkingu a Ekmanovy metody. (Ékmanova metoda říká, že základní emoce vyjadřují lidé na celém světě stejně a lze se naučit je přečíst ve tváři druhých). Má 14 let praxe při práci s leadery, talenty v byznysu.

  V rámci Inspiry připravuje nový projekt Výjimečné cesty, kdy dění ve skupině, během putování , může nabídnout pohled na sebe, na svůj život z nadhledu nebo jiné perspektivy. (www.inspira-travel.cz/vyjimecne-cesty/)

   

 • Radim Hladký

  Lektor

  Radim Hladký

 • RNDr. Jiří Plamínek

  Lektor, kouč, autor mnoha knih a skvělý člověk. Po mnoho let se soustředí na rozvoj managementu, leadership a vzdělávání facilitátorů a koučů, řešení konfliktů. Přednáší na vysokých školách.
  Publikoval více než 20 knih zaměřených na leadership, rozvoj týmů, a management. Je autorem teorie vitality a spoluautorem metodiky Management by Competencies.
  Je velmi těžké napsat co jsou jeho hlavní témata, protože výčet by byl velmi obsáhlý. Rozhodně ale nemůže chybět koučování, trénink manažerů a leadership.
  Svou pohodou, radostí ze života a svým pověstným klidem je velmi nakažlivý a vždy s ním přichází dobrá nálada.