Hrej s tím, co máš!

"Každý je génius. Ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom, bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná." (Albert Einstein).

Čím to je, že si tak jasně uvědomujeme, v čem máme své slabiny? Proč často nedokážeme odpovědět na otázku: v čem jsme skutečně dobří?

Budeme-li se celý život snažit být alespoň průměrní v něčem, co nám není dáno, je pravděpodobné, že se obíráme o čas a energii být nadprůměrní v tom, k čemu máme přirozené vlohy. Není to škoda?


Sebepoznání


Jak poznat, co koho v našem okolí motivuje, co si asi o nás myslí a proč se k nám chová tak, jak se k nám chová? Odpověď je snadná - nejdřív poznej sám sebe.
Chtít poznávat svět a lidi kolem sebe, aniž bychom dokonale poznali sebe sama, je jako vydat se na pozávací tůru s podrobnou mapou, ale nevědět, kde se na té mapě sami nalézáme.
Nejrůznějších typologií osobností je celá ředa, ale jedno mají společné - zjednodušují a usnadňují orientaci v mezilidských vztazích.


Využití vlastního potenciálu


Největším nepřítelem seberozvoje jsou nevyžádané rady od lidí, kteří to s námi myslí dobře. Ačkoli každý zná rčení, že nejvíce se člověk naučí z vlastních chyb, jsme neustále bombardováni záplavou tzv. "best-practices" návodů a desatery úspěšného života, které ač báječně vypadají a znějí moudře, jsou ve finále nefunkční.

Mnohem přirozenější cesta je efektivně využít toho, jací jsme. Tento program vám pomůže dostat ze sebe to nejlepší.

Co získáte?

  • poznání sebe sama
  • efektivní využití toho nejlepšího ze sebe

    Mám zájem, kontaktujte mě