O nás


Pomáháme dotvářet vaše představy a realizujeme vaše sny. Každý zákazník je pro nás partner, každá zakázka výzvou, a navíc nás tato práce baví.

Inspira Firemní rozvoj je součást Inspira group‚ společnosti nabízející širokou škálu firemních programů

Jak pracujeme

Reflektujeme ve firmách neustále větší potřebu posilování firemní kultury, zlepšení komunikace a změny.

Prohlubujeme pozitivní vztahy mezi jednotlivci i ve skupinách.

Všechny naše rozvojové programy pracují se zážitky, které následně využíváme ve firemním i osobním rozvoji.

Vždy se snažíme správně pochopit zadání zákazníka a jeho očekávání, které konkretizujeme během společných přípravných jednání.

Každá naše akce (kurz) je tedy vždy originálně připravena s ohledem na potřeby a očekávání konkrétního zákazníka. Často se snažíme i vytušit, co by náš zákazník ocenil, aby program opravdu nabídl maximum možného.

Jsme schopni reagovat a aktivně uzpůsobit program dokonce i  v průběhu samotné akce potřebám našich klientů, pokud situace takovou změnu vyžaduje (počasí, únava, konkrétní požadavek, který se objeví v průběhu programu). I z hlediska realizace tedy platí, že každý kurz je originál a naše přidaná hodnota je v tom, že umíme dobře reagovat na aktuální dění ve skupině.

Ke všem účastníkům našich kurzů vždy přistupujeme s maximálním respektem a vždy také platí, že programy jsou dobrovolné a každý má volbu, zda se nabízeného programu zúčastní. (Jen velmi ojediněle někdo tuto možnost využije)

Specializujeme se na výhradně na firemní programy . Umíme vytvářet pozitivní vztahy, motivovat. Rozvíjíme potenciál vašich lidí a zkušenosti a rozvíjíme spolupráci mezi lidmi a posilujeme firemní kulturu.

Rozumíme vašim požadavkům, dobře známe firemní prostředí, máme dlouholeté zkušenosti a skvělý tým lektorů . Pomůžeme vám již při formování vašich představ.

Nabízíme kompletní servis – od důkladné analýzy potřeb, přes návrh programu až do precizní realizaci programu.

Naše firma byla založena roku 1996 a personálně, svým know how i fakticky navazuje na někdejší firmu Adventura Teambuilding s.r.o.



22 let zkušeností a realizace firemních zakázek



Kvalitní lektoři a instruktoři s profesionalitou a obrovskou zkušeností



Realizované programy pro více než 1 000 firem

Programy vytváříme na míru v těchto rovinách:

Manažerský - firemní - osobní rozvoj
Teambuilding - eventy
Jednotlivci ve firmě - vedení firmy - všichni lidé ve firmě
Školicí programy v místnosti – outdoorové programy
Česká republika - zahraničí
Sdílet: