O nás


Pomáháme dotvářet vaše představy a realizujeme vaše sny. Každý zákazník je pro nás partner, každá zakázka výzvou, a navíc nás tato práce baví.

Inspira Firemní rozvoj je součást Inspira group‚ společnosti nabízející širokou škálu firemních programů

Spolumajitelé Inspira s.r.o


[staffer department="majitel" layout="grid"]

Jak pracujeme

Reflektujeme ve firmách neustále větší potřebu posilování firemní kultury, zlepšení komunikace a změny.

Prohlubujeme pozitivní vztahy mezi jednotlivci i ve skupinách.

Všechny naše rozvojové programy pracují se zážitky, které následně využíváme ve firemním i osobním rozvoji.

Vždy se snažíme správně pochopit zadání zákazníka a jeho očekávání, které konkretizujeme během společných přípravných jednání.

Každá naše akce (kurz) je tedy vždy originálně připravena s ohledem na potřeby a očekávání konkrétního zákazníka. Často se snažíme i vytušit, co by náš zákazník ocenil, aby program opravdu nabídl maximum možného.

Jsme schopni reagovat a aktivně uzpůsobit program dokonce i  v průběhu samotné akce potřebám našich klientů, pokud situace takovou změnu vyžaduje (počasí, únava, konkrétní požadavek, který se objeví v průběhu programu). I z hlediska realizace tedy platí, že každý kurz je originál a naše přidaná hodnota je v tom, že umíme dobře reagovat na aktuální dění ve skupině.

Ke všem účastníkům našich kurzů vždy přistupujeme s maximálním respektem a vždy také platí, že programy jsou dobrovolné a každý má volbu, zda se nabízeného programu zúčastní. (Jen velmi ojediněle někdo tuto možnost využije)

Specializujeme se na výhradně na firemní programy . Umíme vytvářet pozitivní vztahy, motivovat. Rozvíjíme potenciál vašich lidí a zkušenosti a rozvíjíme spolupráci mezi lidmi a posilujeme firemní kulturu.

Rozumíme vašim požadavkům, dobře známe firemní prostředí, máme dlouholeté zkušenosti a skvělý tým lektorů . Pomůžeme vám již při formování vašich představ.

Nabízíme kompletní servis – od důkladné analýzy potřeb, přes návrh programu až do precizní realizaci programu.

Naše firma byla založena roku 1996 a personálně, svým know how i fakticky navazuje na někdejší firmu Adventura Teambuilding s.r.o.22 let zkušeností a realizace firemních zakázekKvalitní lektoři a instruktoři s profesionalitou a obrovskou zkušenostíRealizované programy pro více než 1 000 firem

Programy vytváříme na míru v těchto rovinách:

Manažerský - firemní - osobní rozvoj
Teambuilding - eventy
Jednotlivci ve firmě - vedení firmy - všichni lidé ve firmě
Školicí programy v místnosti – outdoorové programy
Česká republika - zahraničí
Sdílet: