wellness

Wellness - z anglického spojení well-being znamená celkově vyvážený tělesný i mentální stav člověka. Připravíme pro vás atraktivní programy ve špičkových prověřených wellness zařízeních se širokou škálou procedur. Ale kvalitní procedury je možné připravit i doslova uprostřed divočiny.

Programy pokrývají celou škálu souvisejících oblastí:

 1. Pohyb a cvičení
  Ačkoliv je naše tělo stavěno na fyzické výkony, sedavým zaměstnáním naše tělo chátrá. Řešením je pravidelné cvičení, sport a určitá fyzická zátěž. Přítomný bude fyzioterapeut, který vyšetří pohybový systém a navrhne vhodné cvičení a sport v kombinaci s relaxací.
 2. Procedury
  Nechte se hýčkat masážemi, zábaly, koupelemi a dalšími lahůdkami, které pro vás budou připraveny. Správnou relaxací a rehabilitací můžeme odbourat stres, fyzické či duševní přetížení a „dobít baterky“. Pokud chcete odměnit svůj pracovní kolektiv za splnění náročného úkolu, toto je ten pravý způsob.
 3. Správné stravování
  V poslední době se do popředí zájmu odborníků na zdravý životní styl čím dál více dostává vyvážená strava včetně pitného režimu. V rámci wellness programů je patřičný důraz na optimální způsob stravování, který vás může inspirovat do budoucna.
 4. Netradiční wellness
  Kvalitní relaxační program dokážeme připravit prakticky kdekoli - tzv. indiánskou saunu, neboli potní chýši, můžeme například připravit u horské chaty či uprostřed lesa, na ohni vyhřejeme topné kameny a je jen na nás, jakými bylinkami pak saunu provoníme. Na masáže pak dorazí vynikající maséři a perličkovou lázeň nahradí přírodní vodopád. Místo přepychu si odnesete zážitky na celý život.
 5. Meditační programy včetně jógy
 6. Šamanské programy
 7. Kreativita a intuice

Wellness programy nabízíme v kvalitních a osvědčených hotelech a zařízeních. Na vyžádání připravujeme tyto programy i v kombinaci s kreativními, pohybovými či vzdělávacími programy.

Uvedené programy připravujeme jak v České republice tak v zahraničí – zejména v Rakousku, kde je výrazně širší škála možností. Máme léta zkušeností www.inspira-travel.cz

Co získáte?

 • odpočinek
 • relaxaci
 • kvalitní životní styl

  Mám zájem, kontaktujte mě